Met Me, My Piano, My Songs keert Linda Smeets terug naar de Paterskerk. Ze begeleidt zichzelf op piano en brengt eigen nummers, waaronder When Two Bodies Meet, I’m Sorry en De Maas, aangevuld met nieuwe muziek. De solovoorstelling maakt deel uit van een tournee langs bijzondere locaties in Limburg.

Eigen liedjes tussen pop, jazz en country

In de voorstelling staan haar stem, pianospel en persoonlijke liedjes centraal. Haar muziek beweegt zich tussen pop, jazz en country. Tot haar inspiratiebronnen behoren Karen Carpenter, Bonnie Raitt, Beth Hart en Kiki Dee.

Linda Smeets bij een piano
Linda Smeets brengt eigen liedjes met piano en zang. Foto: Redactie Zakenblad.

Van Antje tot Rowwen Hèze

Smeets speelde de titelrol in Antje de Musical en trad op met Rowwen Hèze, onder meer met de duetten Vur altied is vurbeej en De Moan. Ook werkte ze mee aan de theatertournees She Got Game 3 en XL van Leoni Jansen.

Daarnaast is ze te horen als solist bij promsconcerten en als een van de vaste zangeressen van Träcksäck. Ze stond ook met Frans Pollux en Lex Uiting in de Ziggo Dome. In haar solovoorstelling kiest ze voor een kleine bezetting: haar piano, haar stem en haar eigen repertoire.

Linda Smeets bij de rode gordijnen in de Paterskerk, met het publiek op de achtergrond
Linda Smeets in de Paterskerk bij een eerder concert. Foto: Johan Horst.

Concert in de Paterskerk

Datum: zondag 8 november 2026
Inloop: 14.30 uur
Aanvang: 15.00 uur
Locatie: Paterskerk, Biest 43, Weert

Bestel tickets voor het concert in de Paterskerk. Meer informatie over de voorstelling en de tournee staat op de website van Linda Smeets.

Bron: Redactie Zakenblad. Concertgegevens gecontroleerd via de officiële touragenda van Linda Smeets.